نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ۳ شرکت برتر ارائه دهنده هاست وردپرس در سال ۹۶

۳ شرکت برتر ارائه دهنده هاست وردپرس در سال ۹۶

در این مقاله میخواهیم هاست وردپرس را مورد بررسی قرار دهیم و 3 شرکت برتر ارائه دهنده هاست وردپرس در سال 96 را به شما معرفی کنیم ؛ این مقاله را تا انتها بخوانید ; )

:: شاید این سوال در ذهن شما به وجود آید که مگر وردپرس در یک هاست لینوکس معمولی قابل اجرا نیست ؟ یا اینکه تفاوت هاست وردپرس با یک هاست معمولی لینوکس در چیست ؟ در جواب باید به شما بگوییم که هاست وردپرس ، همان هاست لینوکس است با این تفاوت که منابع آن به خوبی برای وردپرس بهینه شده است و مشکل کندی سرعت لود را ندارد .

:: اگر بخواهیم بیشتر در این مورد بحث کنیم ، باید گفت که وردپرس به دلایل کدنویسی آن ، منابع سخت افزاری سرور را به شدت درگیر میکند و شاید مهم ترین ضعف آن همین باشد ، به همین دلیل ممکن است یک هاست معمولی نتواند کیفیت مطلوب را ارائه کند ؛ لذا توصیه می شود از هاست سفارشی شده برای وردپرس استفاده شود .

مزایای استفاده از هاست ویژه وردپرس
    سازگاری بهتر با CMS وردپرس
    پایداری بهتر
    سرعت بیشتر

معایب استفاده از هاست ویژه وردپرس
    هزینه بالاتر نسبت به هاست لینوکس معمولی

:: برای مشاهده " 3 شرکت برتر ارائه دهنده هاست وردپرس در سال 96 " روی لینک زیر کلیک کنید .

https://dekadesign.net/top-3-wordpre...hosting-in-96/
    ویرایش توسط dpfm32 : 02-07-2018 در ساعت 07:09 AM

جالب بود.
    چرا اینقدر مطالب در این انجمن کمه و اهضا انجمن کم کار هستند؟

عدم فعالیت اعضا

جالب بود.
    چرا اینقدر مطالب در این انجمن کمه و اهضا انجمن کم کار هستند؟

با توجه به تحریم و امکان اینکه واردات قطعات از خارج با مشکل مواجه شود بهتر است هاست خارجی تهیه کنید.

چنانچه مایل باشید می توانید هاست را از میهن داده تهیه کنید که توسط میهن اسکریپت پشتیبانی می شود :

http://mihandadeh.com

بهترین شرکت هاستینگ فقط نت افزار
    بهترین سایت دانلود فیلم ایرانی و خارجی بصورت قانونی با لینک مستقیم و حجم کم بدون حذفی و سانسور با کیفیت عالی همراه با زیرنویس و دوبله فارسی

من دو سال از هاست وب رمز استفاده کردم. بعد از دوسال عوضش کردم.

کلمات کلیدی این موضوع