نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: دندانپزشکی زیبایی

 1. #1

  دندانپزشکی زیبایی

  دندانپزشکی زیبایی
  دندانپزشکی زیبایی در عصر نوین دارای اهمیت ویژه*ای است. در این حالت استفاده از متدهای درست و استاندارد از مهم*ترین موضوعات خواهد بود. امروز قصد داریم چندین متد جدید و البته استاندارد را مورد بحث قرار داده و از نتیجه خارق* العاده آن*ها سخن بگوییم.

  بریج محافظت کارانه در دندانپزشکی زیبایی
  افراد بسیاری هستند که از دندان*های از دست رفته خود ناراحت بوده و بعضاً سبب خجالت* زدگی آن*ها می*شود. بریج ها یک نوع روکش هستند. این روکش جایگزین دندان*های از دست رفته می*شود. در این متد از دندان*های مجاور به* عنوان پایه استفاده می*شود. دقت نمایید که با از دست دادن دندان علاوه بر مشکل جویدن، احتمال وجود ناهنجاری و یا مشکلات فکی و کج شدن دندان نیز وجود دارد. در این روش با استفاده از یک پایه مقاوم و استاندارد سعی در بهبود وضعیتت دندان بیمار خواهیم داشت. بریج در دندانپزشکی زیبایی از دسته مواردی است که نیاز به تخصص ویژه*ای دارد. این روش در مواردی کاربرد دارد که فرد تعدادی از دندان*های خود را از دست داده باشد و روشی به نسبت ارزان* تر از ایمپلنت می*باشد.

  روکش*های تمام سرامیک در دندانپزشکی زیبایی
  فلز استفاده شده در روکش*ها عمر خود را کرده*اند. استفاده از روکش*های سرامیکی به نوبه خود می*توانند بهترین روش درمان باشند. این روکش*ها در بخش درونی و در واقع در داخل فریم بکار می*روند. این مواد به سرامیک تقویت شده مشهور است. عده*ای هستند که نسبت به فلز حساسیت داشته و دهانشان دچار آفت می*شود. استفاده از روکش*های تمام سرامیک راه*حلی فوق*العاده مناسب و قابل* قبول می*باشد. توجه نمایید که این مواد خود دارای چندین درجه* بندی می*باشند. ما سعی نمودیم بهترین سرامیک را از آلمان وارد نماییم و به این صورت سلامت بیمار تضمین خواهد شد.

  روش*های ایمپلنت دندانی
  ایمپلنت در واقع یکی از رکن*های اساسی در دندانپزشکی زیبایی است. در این روش از فلز تیتانیوم استفاده می*شود. این فلز حکم ریشه دندان شما را خواهد داشت. فرم دهی این فلز وابسته به فضای دندان شما می*باشد. در خصوص ارتباط بین استخوان و این فلز این*طور بررسی شده است که این مواد در زمان بسیار کوتاهی به لثه و در واقع استخوان عادت نموده و در این هنگام می*توان به سراغ اتصال دندان رفت. توجه نمایید که در دندانپزشکی زیبایی این روش یکی از بهترین روش*های جایگزینی دندان*های از دست رفته می*باشد و می*تواند به بهترین شکل ممکن سلامت دوباره دهان و دندان شما را بازگرداند. مدل* های ثابت ایمپلنت از دسته موارد پر استفاده از دندانپزشکی زیبایی می*باشد و البته مدل*های متحرک آن نیز فراهم شده است. جنس دندان استفاده شده در این روش بسیار مناسب و استاندارد بوده و رنگ بکار برده شده دقیقاً هم* رنگ دندان و دارای شکل هندسی دندان می*باشد. فرد در استفاده از این روش هیچ مشکل و ناراحتی احساس نخواهد نمود. در دندانپزشکی زیبایی، روش ایمپلنت دائمی بوده و دارای بیشترین میزان دوام است.

  ارتودنسی در دندانپزشکی زیبایی
  ناهنجاری*های دندان یکی از مشکلات رایج بوده و در این خصوص بسیاری از افراد احساس نگرانی می*نمایند. دقت نمایید که ارتودنسی در دندانپزشکی زیبایی یکی از بهترین روش*های حل مشکلات ناهنجاری می*باشد. دندان*های نامرتب، دندان*های با فاصله، رویش دندان در قسمتی نامناسب، دندان*های نهفته، جلو زدگی در فک و دندان از دسته مواردی هستند که با ارتودنسی و طبق قانون و برنامه*ریزی ایده آل بهبود خواهند یافت. در این روش با استفاده از براکت و سیم*های متصل می*توان نیروی تنظیم شده به دندان وارد نمود. در ارتودنسی دندان میزان فشار طبق محاسبات درستی بوده و در نهایت به حرکت ریشه و نهایتاً تاج دندان منجر می*شود. در ارتودنسی پس از هر چکآپ فرد تا حدود 24 ساعت دارای درد احساسی و البته قابل تحمل می*باشد. استفاده از براکت های سرامیکی روشی جدید در این لاین می*باشد. توجه نمایید که هزینه این روش در دندانپزشکی زیبایی به نسبت مدل*های دیگر مناسب*تر می*باشد. قانون دندانپزشکی زیبایی می*بایست به درستی رعایت شود. هزینه دندانپزشکی زیبایی در موارد متفاوت می*تواند با توجه به شرایط فک و دهان فرد تعیین شود. ما به بهترین تیم دندانپزشکی زیبایی لحظاتی بسیار ایده آل را برای شما بررسی خواهیم نمود.
  ویرایش توسط sameni : 02-12-2018 در ساعت 12:45 PM

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •